Onlangs hebben zowel hoofdtrainer Ron Spruit als tweede trainer John Kluskens hun contract bij VV Hegelsom verlengd tot en met de zomer van 2023. VV Hegelsom is erg blij dat de succesvolle samenwerking met beide heren wordt voortgezet. Bij het -helaas wederom- onderbreken van de amateurvoetbalcompetities wegens COVID-19 stond Hegelsom 1 zonder puntverlies bovenaan in de 4e klasse E, en stond Hegelsom 2 qua verliespunten ook op een eerste plaats in de reserve 4e klasse. Natuurlijk hopen wij dat de competitie dit jaar wel afgemaakt zal worden, nadat vooral het eerste elftal al twee jaar op rij een kansrijke positie in rook zag opgaan door de Corona-maatregelen. Venraynaar Ron Spruit zal medio 2022 aan zijn 3e seizoen bij VV Hegelsom gaan beginnen, terwijl “local hero” John Kluskens al vele jaren in allerlei functies aan de club verbonden is.