Tijdens een druk bezochte seizoensafsluiting op 29 mei nam VV Hegelsom afscheid van trainer Ron Spruit en de spelers Sjors Witt, Will Spreeuwenberg en Bart Spreeuwenberg. Helaas kon in de laatste wedstrijd na een bloedstollende slotfase net niet de zege worden gepakt die recht zou geven op promotiewedstrijden, maar daarom niet getreurd: de uiteindelijke 5e plaats in de sterke 3e klasse C is een prachtige prestatie voor onze club. Sterker nog, Hegelsom speelde nooit eerder op dit niveau en dus de allerbeste eindklassering ooit. De vertrekkende trainer en spelers hebben hierin een belangrijke rol gespeeld, maar ook in het behalen van het kampioenschap in de 4e klasse in 2022 en enkele prachtige bekeroverwinningen in de afgelopen jaren. Als de corona pandemie in 2020 en 2021 geen roet in het eten had gegooid, had er misschien nog wel meer in het vat gezeten, wie weet? Maar het is altijd mooi om te zien als spelers van Hegelsomse bodem na omzwervingen op hoger niveau toch weer terugkeren in eigen dorp om in het 1e team te voetballen. Sjors zal zijn loopbaan voortzetten bij SV Venray in de 4e divisie, terwijl Bart en Will hebben aangekondigd te stoppen met voetballen.De opvolger van de naar SSS’18 vertrekkende trainer Ron Spruit werd reeds voorgesteld op deze plek: Raed Bko. Daarnaast zullen vier jonge spelers vanuit Wittenhorst Onder 23 de overstap naar onze club maken: de terugkerende broers Tom en Ken Alaerds, Joeri Arts en Robbin Clabbers. Samen met de spelers van de huidige selectie, die nu een jaar 3e klasse ervaring hebben, en enkele jonge talenten die dit seizoen reeds regelmatig speelminuten hebben gemaakt in Hegelsom 1, is dit een mooie basis om volgend jaar opnieuw een mooi seizoen in de 3e klasse te gaan draaien.