Met prachtig en gevarieerd aanvalsspel in de eerste helft werd de verdediging van Grashoek met tijd en wijle helemaal zoek gespeeld. Hegelsom schoot uit de startblokken en kreeg alleen al in het eerste kwartier vier opgelegde kansen. Pech en goed keeperswerk van Koen Clephas stonden de openingstreffer in de weg. Denny Bongers schoot net naast en Thom Derks zag tot twee maal toe zijn schot gekeerd worden door keeper Clephas. Na 20 minuten was het eindelijk raak, de mee opgekomen Bart Spreeuwenberg speelde de bal op Marc van Rens die zijn tegenstander uitkapte en in de verre hoek onhoudbaar binnen schoot. Guido Kauffeld was even later dicht bij de 2-0 maar zijn schot ging maar net langs de kruising. Enkele minuten later werd het echter toch 2-0. Denny Bongers kopte de bal uit een prima voorzet van Djen Verkoelen prachtig binnen. Zijn eerste competitie treffer voor Hegelsom was een feit. De derde treffer was de mooiste van de middag. Uit een prachtige aanval over veel schijven zette Jordi Janssen Denny Bongers vrij voor keeper Clephas en op zijn bekeken schuiver was hij kansloos. Grashoek kon hier niet veel tegenover stellen enkele schoten van afstand misten doel. Op slag van rust was Chris Hunnekens nog het dichtste bij een doelpunt maar dan is er altijd nog de betrouwbare sluitpost Sjors Witt die van geen wijken weet. Grashoek kon zich gelukkig prijzen dat het maar 3-0 was met de rust. Na de thee werd het na enkele minuten al 4-0. Wederom was het Marc van Rens die in de lange hoek raakschoot. Daarna werd het spel van de rood witten wat onzorgvuldiger en op wilskracht kwam Grashoek beter in zijn spel. Rik Peeters werd knap vrijgespeeld maar schoot recht in de handen van keeper Witt. Met nog tien minuten spelen zette Hegelsom nog eens aan en gaf het moegestreden Grashoek de genadeklap. Thom Derks pikte ook vandaag zijn goaltje weer mee en scoorde in de 85 minuut de 5-0 en even later scoorde Denny Bongers zijn derde van de middag en zette hiermee de 6-0 eindscore op het bord. Hegelsom zet met deze overwinning een belangrijke stap op weg naar de eerste periode titel. Met 18 uit 6 en een doelsaldo van 17 voor en 1 tegen gaat het elftal van Ron Spruit fier aan kop in de 4e klasse E. Volgende week staat er wederom een thuiswedstrijd op het programma en komt DEV uit Arcen op bezoek.