Pasgeleden zijn alle leiders en trainers van onze vereniging, binnen zowel de junioren- als seniorenafdeling (!!), voorzien van schitterende nieuwe coach jacks.

Daarmee ging een lang gekoesterde wens in vervulling, daar de oude jacks vanwege slijtageverschijnselen aan vervanging toe waren. Ook het feit, dat er niet echt sprake meer was van eenheid van tenue, doordat door de jaren heen het bestand was aangevuld met exemplaren van uiteenlopende kleur, snit en type, droeg hieraan bij.

De in Hegelsom aan de Stationsstraat gevestigde onderneming A.C.B. Transportbanden & Onderdelen ontpopte zich tot reddende engel en heeft de aanschaf van de nieuwe coach jacks mogelijk gemaakt. Al met al een forse financiële injectie, waarvoor wij als voetbalvereniging het bedrijf dan ook zeer erkentelijk zijn.

De begeleiding van onze bloeiende club is zeer in haar nopjes, getuige de bijgaande foto, waarop een groot gedeelte van het corps vol trots de nieuwe jacks showt!!