Donderdag 15 november bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze oud-grensrechter / assistent-scheidsrechter Ger Manders. 

 

Jarenlang was Ger een zeer bevlogen assistent-scheidsrechter van ons eerste elftal. Bovendien was hij een zeer betrokken teamlid van de begeleidingsstaf en de selectie. Helaas moest hij door zijn ziekte medio 2017 afscheid nemen van deze functie. Erg mooi was het, dat het elftal op dat moment wist te promoveren naar de 4e klasse. Ook na zijn afscheid als assistent-scheidsrechter bleef Ger zeer betrokken bij het eerste elftal, maar ook bij het wel en wee van de gehele vereniging. Tot zeer recent mochten wij hem op zondagen verwelkomen in onze kantine.

 

Aanstaande woensdag 21 november om 13:00 nemen wij afscheid van Ger in ‘zijn’ kantine, op sportpark Wienus. Precies zoals hij dat graag gewild had. Iedereen is hierbij van harte welkom om afscheid te nemen.

 

Wij wensen Nelly, Leon, Twan, Luis, Peter en Adeline en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd.