Voor de tweede donderdag op rij moest er een inhaalwedstrijd gespeeld worden en nu moesten de rood witten het thuis opnemen tegen Stormvogels uit Siebengewald. Bij een nieuwe nederlaag zou Stormvogels Hegelsom op de ranglijst passeren dus winst was geboden. De rood-witten begonnen sterk en de eerste kans was voor Guido Kauffeld die vrije doorgang kreeg en vrij voor keeper Hopman maar net voorlangs schoot. Hegelsom had een licht overwicht maar wist nog geen kansen te creƫren. Toch kwam Hegelsom op een verdiende voorsprong. In de 24 minuut kopte Guido Kauffeld de bal prachtig binnen op een goed genomen corner van Damian Linders. Hegelsom bleef gevaarlijker en even later kopte Djen Vercoulen in een identieke situatie uit wederom een corner maar net over. In de 40e minuut schoot Joey Joosten na een prachtige aanval over veel schijven maar net over. Uit het niets kwam Stormvogels net voor rust toch op 1-1. Na slecht wegwerken aan Hegelsom zijde werd de bal opnieuw voorgezet. Djen Vercoulen gleed weg, Thijn Fransman bleef koel en schoof de bal onhoudbaar voor keeper Hagens binnen. Een flinke domper net voor rust. Na de pauze kwam Stormvogels beter in de wedstrijd. Het kwam in de 55 minuut zelfs op voorsprong. Jordi Tissen werd niet gedekt en kreeg op links vrije doorgang en schoof de bal in de verre hoek binnen en zette Hegelsom op achterstand. De hardwerkende mannen van coach Joosten waren enkele malen dicht bij de gelijkmaker na enkele hachelijke situaties voor het doel van Stormvogels. Dorian Teensma kreeg nog de beste kans maar schoot van dichtbij op keeper Hopman. Zo bleef het uiteindelijk 1-2 waardoor Hegelsom verder wegzakt. Het wil helaas nog niet erg lukken na de winterstop met Hegelsom, het scoort moeizaam en het vertrouwen is weg. Mannen blijf keihard trainen en er alles aan doen om het tij te keren om er weer bovenop te komen. Dan komt het goede spel van voor de winterstop wel weer terug. Komende zondag een hernieuwde kans op bezoek bij EWC uit Well.