Na de zeperd vorige week tegen BVV ’27 uit Blitterswijck, waren de mannen van Math Joosten ditmaal gebrand om een goed resultaat te behalen tegen het goed presterende Heijen. In tegenstelling tot vorige week startte Hegelsom goed aan de wedstrijd. Hegelsom zat er kort en fel op en liet Heijen niet in hun spel komen. Dit resulteerde echter niet tot hele grote kansen. Enkele schoten van afstand leverden geen resultaat op. Damian Linders was nog het dichtste bij met een vrije trap. Deze belandde echter in het zijnet. Heijen liet tot dan toe niet veel zien, wat met name de verdienste was van Hegelsom. Eerste keeper Van den Burg van Heijen werd gewisseld in verband met een blessure en werd vervangen door de 17-jairge keeper Roelofs. Na 20 minuten liet Heijen zich ook meer gelden. Na een half uur spelen was de grootste kans van de wedstrijd voor Heijen. Een goede voorzet van links werd door spits Van den Burg maar net over het doel gejaagd. Vanaf dat moment was Heijen de iets betere ploeg, maar echte kansen bleven uit. Het spel van Hegelsom werd slordiger en de gretigheid van de eerste 20 minuten was weg. Ruststand: 0-0.

Na de thee kwamen de mannen uit Heijen goed uit de kleedkamer. In de 48e minuut kwam Heijen op een 0-1 voorsprong. Rechtsback Niek Peeters kon de voorzet van de goed spelende Heijen-aanvaller Van den Burg niet stoppen, waarna spits Reijnen de bal vrij kon inkoppen. Meteen na de goal kreeg Heijen wederom een goede kans, maar Bram Cox kon het schot van Van den Burg net voldoende kraken, zodat diens poging in het zijnet belandde. Hegelsom kon niet in haar spel komen en hanteerde veelvuldig de lange bal. Hegelsom spitsen Stappers en Geurts konden hier echter niet veel mee uitrichten. Echte kansen voor Hegelsom blijven dan ook uit in de tweede helft. Enkel een tweetal ongevaarlijke afstandsschoten van Jordi Jansen konden worden genoteerd. Aan de andere kant was het echter waken voor de snelle aanvallers van Heijen, maar zij stonden regelmatig buitenspel. In de 80e minuut kreeg Hegelsom een grote kans uit een corner. De bal viel uit de kluts voor de voeten van Bram Cox, maar hij schoot de bal van dichtbij over. De gelijkmaker hing niet echt in de lucht, maar toch viel deze alsnog in extremis. Linksback Patrick Kellenaers bracht de bal in de zestien meter, welke werd doorgekopt door Djen Verkoelen. Bij de tweede paal kon Jordi Janssen knap en hard in de verre hoek binnen schieten. In de opvolgende aanval kreeg Heijen nog een kans, wat leidde tot een hachelijke situatie voor het doel van keeper Joris Hagens, maar dit leverde geen doelpunt op. De goed leidende scheidsrechter Keijsers floot hierna af voor het einde van de wedstrijd. Hegelsom mocht tevreden zijn met het behaalde punt. Volgende week gaat Hegelsom op bezoek in ’t Ven bij koploper FCV-Venlo.