Op een zonnige zondagmiddag is het Hegelsom gelukt om de 2de overwinning van het seizoen te boeken.

De mannen van Math Joosten waren er op gebrand om de geflatteerde uitslag van afgelopen zondag te doen vergeten. Hegelsom begon sterk en het was Niek Peeters die de eerste kans van Hegelsom kon verzilveren. Hij leek alleen op de keeper af te gaan maar halverwege kreeg hij ruzie met de bal en kon de keeper makkelijk ingrijpen. Na een kwartier was het wederom Hegelsom dat een opgelegde kans kreeg. Via een corner kon de vrijgelaten Djen de bal inkoppen maar mikte net naast. Even later was het weer Djen die de rood witte op voorsprong kon zetten. Na een harde overtreding op Jordi Janssen werd de bal net buiten de 16 neergelegd. Normaal gesproken met het kanonschot van Djen een 100% doelpunt. Maar wederom mikte hij net naast. In de 31ste minuut kwam Hegelsom dan toch verdiend op voorsprong. Guido Kauffeld mocht de goal op zijn naam zetten. Net voor rust werd het nog even onrustig in het doelgebied van Hegelsom maar de ruststand bleef 1-0. 10 minuten na rust was het Joey Joosten die de score verdubbelde. Via de rechterflank brak hij door en schoot van een meter of 20. De keeper kon in eerste instantie nog redding brengen maar in de rebound schoot Joey beheerst met binnenkant voet raak. Dit was tevens te laatste actie van Joey. Hij werd direct na zijn doelpunt vervangen door Rik Huijs. Laatst genoemde kreeg enkele mogelijkheden om de scoren naar 3-0 te tillen maar miste een paar opgelegde kansen.

Met 2 overwinningen en 1 verliespartij bedekt Hegelsom plek 5 in de 4de klasse. Volgende week staat de derby op het programma. Dan gaan de Hegelsomse matadoren op bezoek bij America.