Al binnen 3 minuten stond de 0-1 op het scorebord. Nadat Guido Kauffeld in de 1e minuut vrij voor de keeper nog miste was het Joey Joosten die even later geklungel in de verdediging van Stormvogels afstrafte en de 0-1 beheerst binnenschoof. Even later moest Joris Hagens ingrijpen na slordig balverlies op het middenveld. Hij plukte de bal van de voet van de spits van Stormvogels en het gevaar was geweken. Daarna pakte Hegelsom de draad weer op en kreeg diverse mogelijkheden om de vroeg verkregen voorsprong uit te bouwen. Guido Kauffeld kreeg een tweetal goede kansen hiervoor. Eerst tikte hij de bal net langs de verkeerde kant van de paal na een goede voorzet van Jordy Janssen en daarna faalde hij nogmaals oog in oog met de keeper. Een leep genomen vrije trap van Damian Linders werd goed uit de hoek getikt en ook een prachtige omhaal van Dorian Teensma op het half uur had meer verdient maar ook deze kansen gingen verloren. Met deze veel te geringe voorsprong werd de thee opgezocht. Direct na rust zette Stormvogels druk op de verdediging en kwam gevaarlijk door op rechts, het lichte zetje van Bas Stappers werd door scheidsrechter Lenssen met een strafschop bestraft. Deze werd onberispelijk binnen geschoten en de stand was weer gelijk. Echter nog geen 5 min later stond de uiteindelijke eindstand op het scorebord. Rik Linders bereikte zijn neef Damian op links die een goede voorzet afleverde op Jordy Janssen die de bal onhoudbaar binnen kopte. Guido Kauffeld had in de 80e minuut pech toen zijn prachtige kopbal nog net werd gekeerd door de doelman van Stormvogels. Uiteindelijk boekte Hegelsom een dik verdiende overwinning op Stormvogels en schuift weer een plaats omhoog in de rangschikking. Volgende week speelt Hegelsom thuis tegen GFC ’33 en kan het bij winst aansluiting vinden met de top 3.