Hegelsom is er afgelopen zondag niet in geslaagd om de drie punten mee te nemen uit Grubbenvorst. Het gaf een zekere overwinning in de slotminuten weg.

In de aanvangsfase golfde het spel op en neer en kregen beide teams diverse mogelijkheden om de score te openen. Als eerste kreeg GFC een vrije kans nadat Djen de bal verspeelde maar Joris stond op zijn post en pareerde de inzet van Willem Breukers. Even later was het GFC wat goed weg kwam. Rik Huijs zijn voorzet kwam terecht bij Joey Joosten en zijn volley werd door de keeper van GFC nog net uit de hoek getikt. Ook Jordy Geurts kreeg een uitgelezen kans om Hegelsom op voorsprong te zetten. Guido verlengde de bal met het hoofd naar hem maar deze faalde oog in oog met de goalie van GFC. Daarna werd GFC steeds sterker, verstoorde vroeg de opbouw van Hegelsom en zette de rood/witten flink onder druk. GFC kwam in de 20ste minuut dan ook op een verdiende voorsprong. De rechtsbuiten van GFC kwam goed door en bereikte Cedric Bramkamp die zijn van richting veranderd schot binnen zal gaan. 1-0 voor GFC. Toch kwam Hegelsom voor rust nog langszij. In de 37e minuut vond Damian Linders het hoofd van Jordy Janssen die geheel vrijstaand prachtig binnenkopte. Na rust werd Hegelsom steeds sterker. Na een prachtige aanval werd Damian Linders vrijgespeeld maar zijn inzet verdween maar net naast het doel. Even later was het dan toch raak. Guido zette in de 66 minuut Rik Huijs met een prachtige steekbal vrij voor de keeper, Rik omspeelde de keeper en schoot de 1-2 binnen. Hegelsom controleerde de wedstrijd en dacht de buit binnen te hebben. Daar dacht GFC echter anders over en in de slotminuut scoorde Mike van Knippenberg het uit het niets toch nog de gelijkmaker. Met een verwoestend schot verraste hij keeper Hagens en eindigde de wedstrijd alsnog in een remise.