Afgelopen zondag stond de thuiswedstrijd tegen laagvlieger Montagnards uit Bergen op het programma.

Gezien de stand in de ranglijst zou dit voor Hegelsom geen problemen op moeten leveren. Maar het verliep toch niet zo gemakkelijk als menigeen vooraf gedacht zou hebben. Montagnards speelde heel compact en teruggetrokken, vocht voor wat het waard was en verdedigde met het mes tussen de tanden. Aan Hegelsom de taak om deze muur te slechten en dat viel nog niet mee. In de 20e minuut vond Joey Joosten uit een goed genomen vrije trap het hoofd van Djen Verkoelen, geheel vrijstaand kopte hij echter voorlangs het doel. De druk op het doel van Montagnards hield aan. Een schot vanuit de tweede lijn van Jordi Janssen had te weinig kracht om de keeper van Montagnards te verschalken. Op slag van rust werd de druk opgevoerd en uit een scrimmage voor het doel wist Joey Joosten met een leep lobje de keeper te passeren en bracht Hegelsom op een dik verdiende 1-0 voorsprong. In de blessuretijd van de eerste helft was ook Hegelsom nog dichtbij een tweede treffer. Maar Marc van Rens kwam net een teenlengte te kort om de bal binnen te prikken. De tweede helft begon Hegelsom sterk en het was Jordi Geurts die al na enkele minuten doorbrak op links maar zijn geplaatst schot werd nog net tot corner verwerkt door de keeper. In de 55e minuut was het Marc van Rens die doorbrak op links, hij legde uitstekend af op Jordi Janssen die de bal voor het inschieten had maar hij schoot jammer genoeg over. Ook Marc van Rens kreeg nog een uitstekende kans maar ook deze keer lag de keeper van Montagnards in de weg. Omdat Hegelsom verzuimde de trekker over te halen bleef het spannend tot de laatste minuut. In de laatste minuut kreeg Montagnards nog een vrije trap te nemen. In een alles of niets poging ging iedereen mee naar voren. In een kluwen van spelers bracht Bart Spreeuwenberg echter ternauwernood redding en de 3 punten waren in de pocket zoals dat zo mooi heet. Doordat United won bij Heijen bezet Hegelsom nu samen met Heijen de tweede plek en blijven in het kielzog van United.