De altijd beladen wedstrijd tussen America en Hegelsom stond aflopen zondag weer op het programma. Ditmaal in de 4de klasse. (eerst genoemde sinds dit jaar). Waar Hegelsom de laatste 2 edities wist te winnen knokte America zich knap terug tot 3-3 met een man minder.

Hegelsom begon slap aan de wedstrijd en daarom keek het na 3 minuten spelen ook al tegen een 1-0 achterstand aan. Via een voorzet vanaf links kon de bal makkelijk achter doelman Joris geplaatst worden. Het was een wedstrijd van veel gele kaarten en zelfs een rode kaart. Binnen 2 minuten kreeg middenvelder Roy 2 gele kaarten. Beide wegens praten tegen de scheidsrechter. De man meer situatie pakte meteen goed uit voor Hegelsom want nog voor rust bracht Djen de paalstand op het scorebord. 5 minuten na rust waren het weer de Hegelsomse fans die konden juichen. Jordi J kon de bal makkelijk binnen werken op een voorzet vanaf links. 20 minuten voor tijd leek de wedstrijd helemaal op slot te zitten toen Niek (kleinste man van het veld) een voorzet van Damian binnen wist te koppen. De resterende minuten was het rustig uitvoetballen voor Hegelsom. Althans dat was de planning. In minuut 88 maakte Jens de aansluitingstreffer (buitenspel werd genegeerd door de scheids) en diep diep in de blessuretijd was het wederom Jens dat het doel trof. Het leek een makkelijke middag te worden voor Hegelsom maar houdt het toch maar 1 punt over aan de derby der lage landen.

Aankomende zondag komt koploper FC Venlo op bezoek in Hegelsom.