Beste leden VV Hegelsom,

Het kabinet heeft maandagavond nieuwe ingrijpende maatregelen aangekondigd om de verspreiding van het corona virus tegen te gaan. Deze maatregelen treffen ook onze vereniging. Voor de komende drie weken gelden deze regels. (tot en met 20 Oktober)

· Onze Sportkantine is gesloten.

· Geen publiek bij wedstrijden en trainingen. Na afloop van de wedstrijd/training dient men de sportaccommodatie zo snel mogelijk te verlaten.

· Bij uitwedstrijden van jeugdleden t/m 17 jaar vallen de benodigde chauffeurs onder teambegeleiding. Zij vallen dus niet onder de regel voor toeschouwers en mogen blijven kijken naar de wedstrijd.

Het belangrijkste is dat er gesport kan blijven worden, we gaan ervan uit dat als iedereen zich aan de nieuwe maatregelen houdt, de sportparken en kantines over drie weken weer veilig open kunnen gaan voor publiek.

Alle maatregelen blijven van kracht (zie website Corona protocol). Bij vragen mail secretaris@vvhegelsom.nl

Sportieve groet, Bestuur VV Hegelsom