VV Hegelsom zoekt hoofdtrainer voor de herenselectie.

VV Hegelsom wil een zo breed mogelijke beleving van de voetbalsport mogelijk maken: jong en oud, jongens en meisjes, prestatief en recreatief. De club staat regionaal bekend om haar goede sfeer en gezellige sportpark, waar prestaties en plezier hand in hand gaan. Als bloeiende vereniging met ongeveer 400 leden vervult de vereniging een belangrijke rol in het dorp en regio.

VV Hegelsom is een club met ambitie. Dit heeft in het seizoen 2021-2022 geleid tot het kampioenschap van het 1ste en 2de elftal.

Om deze ambitie te blijven nastreven zijn we voor het seizoen 2023-2024 op zoek naar een enthousiaste hoofdtrainer / coach voor de herenselectie. Het 1ste elftal komt op zondag uit in de 3e klasse C en 2de elftal speelt in de 3e klasse .

Ben jij de hoofdtrainer die prestatie combineert met oog voor het dna van de club? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Geïnteresseerden kunnen reageren door een e-mail te sturen met CV naar tc@vvhegelsom.nl. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Pascal Clabbers (06-25006729) of Leo Everaerts (06-22082759).